Wątpliwości w sprawie…

Wątpliwości w sprawie #sluzebnoscwolfika opisanej przez @whitewolfik:
1.Piszesz ciągle i powołujesz się na plan zagospodarowania w którym droga biegnie w inny sposób, ale nigdy planu nie przedstawiłeś tylko swoje artystyczne rysunki rzekomego planu, czy to nie dlatego że KŁAMIESZ NA TEMAT PLANU, BO GO NIE MA CO MOŻNA ZWERYFIKOWAĆ (zdjęcie z geoportalu poniżej).
2.Numeracja działek wskazuje że wszystkie działki 124/.. czyli sporne powstały poprzez podział jednej działki, czyli ta działka przed podziałem należała do jednego właściciela, ponadto przy podziale działek należy zapewnić im dojazd, co zostało geodezyjnie zapewnione przez działkę 124/21 i 124/22(twoją).
3.Szerokośc twojej działki i innych działek drogowych/dojazdowych jest identyczna co wskkazuje, że w takim celu zostały geodezyjnie wyznaczone.
4.Osoba, kupująca działkę niezorientowana, wnioskując po podziale działek mogła wnioskować, że jest to działka dojazdowa, fakt nie sprawdzała zapewne własności działki ale kto z nas sprawdza własność działek drogowych wszystkich po drodze do naszej działki (choć bezpośrednią wypadało by sprawdzić)
6.W twojej działce wzdłuż wydzielonych działek idą jakieś media co dodatkowo wskazuje, że jest działka przeznaczona jako drogowa
5.Droga przez działkę 123 jest absurdalna i wbrew zasadom podziału geodezyjnego, spowodowała by jedynie poszatkowanie działek i problemy z ich wykorzystaniem – bez scalania działek byłby bezużyteczne

Wniosek coś kręcisz i nie piszesz prawdy, bardziej mi to wygląda na jakiś konflikt w rodzinie po podziale działek kosztem nabywcy, albo sprzedałeś działkę i chciałeś wyrwać jeszcze kasę za służebność i nie dogadałeś się z nabywcą.

#ciekawostki #dom #pytanie #dzialka #remontujzwykopem #budowadomu #budownictwo #afera #lodz