Hej Mirasy i Mirabelki, to…

Hej Mirasy i Mirabelki,

to moje pierwsze #rozdajo więc trochę się cykam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wylosowania mam Router Wifi Tenda AC8 zakupiony w listopadzie (dodaję dowód zakupu), używany może 2 tygodnie- potrzebowałem coś na szybko, później zastąpiło go urządzenie od Netia. Bez sensu żeby u mnie leżał, może komuś się przyda.

Z dniem 1 kwietnia 2021 rozpocząłem własny #januszex p.h.u. słynnyzbrodniarzEXwojenny_POL, której głównym celem będzie spełnianie marzeń o dobrze wybudowanym domu (stawiam na jakość a nie ilość).

Zasady gry:

1. Zostaw plusa
2. Zadanie z gwiadką* (dla chętnych): Zostaw mi lajka na FB pomoże mi to budować zasięgi, to ma być strona wizytwka a nie generator spamu
3. Zadanie z gwiadką* (dla chętnych): Napisz mi w komentarzu do tego postu lub na PW, co powinienem dodać i/lub zmienić na swojej stronie internetowej www.ekipabudowlana.eu czy FB
4. Zielonki standardowo
5. Wysyłka po mojej stronie do paczkomatu inpost
6. Losowanie jutro po godzinie 20 przez #mirkolos

Tak jak wspominałem, dopiero zaczynam prowadzenie własnego biznesu, strona FB jak i WWW są w rozsypce, więc będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady od ludzi zajmujących się profesjonalnie #marketing czy #marketinginternetowy, oraz może kogoś od #it , #stronywww (strona siedzi na wix), oraz oczywiście wszystkich, którzy mają ochotę mi coś doradzić, bo niestety na znajomych nie bardzo mogłem liczyć, wyszło trochę polactwo i każdy mi tylko rzucał kłody pod nogi, bo a po co to, a na co to komu, nie dasz rady itp. itd.. Tak jakby prowadzenie biznesu w tym kraju było mało stresujące ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z góry dziękuję za wsparcie (。◕‿‿◕。)

#firma #wlasnafirma #wlasnybiznes #zebroplusy #dom #budownictwo #budowadomu #budowa #budowlanka