Dwa lata bloga „Jak się…

Dwa lata bloga „Jak się wybudować i nie zwariować”! #budujzchaferem

Nie byłoby książki i nie byłoby bloga, gdyby nie WY! To tu się wszystko zaczęło i dzięki wam mam nieustającą megamotywację do dalszej pracy. To tu, 6 lat temu, zacząłem na mirko spisywać swoje porady, które potem przeistoczyły się w książkę. Na główną trafiło aż 12 z 14 opublikowanych przeze mnie artykułów. Jeden z nich odwiedziło 30000 osób w ciągu 24 godzin.

Po prostu WOW.

Na blogu umieściłem podsumowanie 2 lat: garść statystyk, moją historię i megapromocję: https://blog.poradnik-budowlany.com/swietujemy-2-lata-bloga/

Ale najpierw…

– Aby zatrzeć niesmak po @Giovane organizuję #rozdajo – książka w dowolnej bibliotece do 100 zł! 🙂
– 1 osoba bierze udział w losowaniu książki papierowej (pokrywam koszty przesyłki) oraz zapisu szkolenia „Budowa domu od A do Z”
– 3 osoby biorą udział w losowaniu mojego ebooka lub audiobooka (do wyboru)

Aby wziąć udział w losowaniu, daj plusa. Zielonki, przykro mi, ale… czytajcie dalej 🙂

Dodatkowe bonusy:

– 2 osoby biorą udział w losowaniu godzinnej konsultacji on-line (skype lub telefon) na temat działek. Jeżeli planujesz budowę i nie masz działki, to odpowiem na wszystkie twoje wątpliwości.

– 3 osoby biorą udział w losowaniu mojego poradnika „Błędy w projektach” (plik PDF, 18 stron), w którym omawiam najczęściej występujące błędy w projektach budowlanych oraz pokazuję, jak je wyłapać we własnym projekcie.

Dodatkowe bonusy przydadzą się raczej nielicznym (a może się mylę?) więc aby wziąć udział w ich losowaniu zostaw komentarz i napisz, czy ci zależy na poradniku, czy na konsultacji. Tutaj zielonki biorę pod uwagę 🙂

Oczywiście możesz wziąć udział w obu losowaniach: zostaw po prostu plusa (wtedy masz szansę na książkę z dowolnej biblioteki lub moją książkę) i komentarz (wtedy masz szansę na poradnik lub godzinną konsultację).

Jeżeli nie będziesz miał szczęścia w losowaniu, to zapraszam do skorzystania z promocji: do 11.07, pokrywam koszty wysyłki każdego zamówienia, a każde zamówienie to kilka bonusów: https://blog.poradnik-budowlany.com/swietujemy-2-lata-bloga/

Jeszcze raz dzięki za wszystko. Niedługo… kolejne artykuły i filmy! 🙂

Pozdrawiam,

Sławek Zając

#budowadomu #budujzwykopem #dom #rozdajo