Cześć, Wołam po dłuższym…

Cześć,

Wołam po dłuższym czasie zakończenie sprawy z postu: LINK

Wołam zainteresowanych:

pokaż spoiler @bizmutx

@Astorre
@KromkaMistrz
@IceBeast

Tak jak wspomniałem we wcześniejszym poście, skorzystałem z pomocy biura kredytowego żeby dostać kredyt na kupno domu. Wybór padł na Credits Sp. z o.o z Krakowa. Moja żona pracowała w biurze rachunkowym drzwi obok u żony właściciela Creditsa.

Zdolność kredytowa była wyliczona na dużo większą kwotę niż tą o którą wnioskowaliśmy, mieliśmy się starać w 3 bankach MIlenium, ING i PKO SA.
Po miesiącu okazało się że do Milenium został złożony tylko wniosek pośrednik nie dostarczył dokumentów, bank z automatu po 30 dniach anulował wniosek. Tłumaczenie pośredniczki „Ja to anulowałam, bo bałam się że dostaniecie negatywa”
Do ING został złożony wniosek jednak pośredniczka nie dopilnowała tego że miałem otwarte dwie karty kredytowe na 30k zł i 5k zł co mocno obniżało zdolność, choć jej zdaniem to te karty nie były ważne…

Do PKO wniosek został złożony w ostatniej chwili jak oba powyższe banki odpadły, choć byłem informowany że wniosek został złożony dawno temu.
Finalnie skończyłem na niższym kredycie, gorszych warunkach (pierwszy rok 1,1% ale potem wchodzi marża ponad dwa razy większa) i z ponad miesięczną obsuwą.

Nie polecam Credits Sp. z o.o a szczególnie Pani Anity która tak olała sprawę, najśmieszniejsze jest to że ona prowadzi płatne szkolenia….

#kredythipoteczny #krakow #deweloperka #dom #mieszkaniedeweloperskie